Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Brambory

Brambory ve Vaší kuchyni nemohou chybět

V naší nabídce naleznete brambory od českých i zahraničních pěstitelů. Odrůdy brambor vybíráme vždy dle daného období, tak aby byly co nejkvalitnější a pro zákazníka cenově přijatelné.

Všechny nabízené odrůdy brambor jsou učené k přímé spotřebě i k uskladnění.

Nabízíme odrůdy s varným typem A a B. Varný typ „A“ je pevné struktury, nerozváří se, je vhodný jako příloha a do salátů,  varný typ „B“ je určený k univerzálnímu kuchyňskému zpracování, je dobře skladovatelný, jedná se o nejpoužívanější typ brambor, jsou ideální také jako přílohové brambory, přidat se můžou však i do polévek, salátů či gulášů, hojně se používají také k restování.

Brambory standardně dodáváme balené v 10kg a 25kg pytlích, odrůdu Grenaille v balení od 1kg. V našem e-shopu si však můžete zvolit libovolné množství brambor u všech, a to již od 1kg.

Brambory nejsou nikde dlouhodobě skladované, snažíme se, aby byly expedovány z farem přímo k Vám. 

brambory sunita
od 16 Kč

Brambory konzumní pozdní  dodávané v množství již od 1kg, možné dodat i v pytlích o hmotnosti 5kg, 10kg a 25kg za zvýhodněnou cenu, viz. související produkty.  

Kód: 510/1KG
grenaille
40 Kč –42 %
23 Kč

Brambory Grenaille (zámecké či gurmánské mini brambory) o velikostí 28 mm+ dodávané od 1kg.

Kód: 69
BATATY
od 59 Kč–21 %
od 55 Kč

BATÁTY - SLADKÉ BRAMBORY dodávané v množství již od 1kg, možné dodat i v balení po 5kg za zvýhodněnou cenu

Kód: 72/1KG
brambory k uskladneni
Akce Tip
ZDARMAZDARMA
400 Kč

Brambory konzumní, vhodné k uskladnění dodávané v balení 25kg.

Kód: 810
4 položek celkem
Zpět do obchodu