Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Broskve, meruňky a nektarinky

Broskev - královna ovoce

Broskev obsahuje alfa-hydroxylové kyseliny neboli "ovocné kyseliny", což je skupina přírodně se vyskytujících kyselin, které ochraňují buňky před oxidací. V plodu broskve se vyskytuje mnoho důležitých antioxidantů, které hydratují, čistí a chrání  pokožku před volnými radikály a obecně vypínají a stahují póry. Díky těmto účinkům zřejmě známe rčení o "tvářičce jako broskvičce" :)  

Meruňka - významný zdroj vlákniny

Jednou z nejlepších vlastností meruněk je to, že obsahují vlákninu. Vláknina funguje jako čistič našeho těla, jelikož ze střev odstraňuje nechtěné látky, jako jsou toxiny a volné radikály. Zlepšuje také průchodnost střev a zabraňuje zácpě. Podle průzkumů má vláknina projímavé účinky a optimalizuje průchod stolice přes střeva a při vylučování. Vláknina také  aktivuje různé trávicí šťávy, které zlepšují vstřebávání živin a spalování kalorií. 

Nektarinka - podporuje imunitu

Nektarinky mají o něco sladší chuť než broskve a mají tudíž i mírně vyšší energetickou hodnotu.
Jsou bohaté na vitamin A, draslík a vitamin C. Některé nektarinky obsahují tolik vitaminu C, že jeden kus téměř pokryje denní potřebu dospělého člověka. Pomáhá tak tělu vstřebávat důležité železo a podporuje imunitní systém. Nektarinky mají také dobré čisticí vlastnosti – obsažená vláknina zlepšuje peristaltiku střev, čímž předchází riziku vzniku rakoviny tlustého střeva.

broskve 1
od 34 Kč–28 %
Broskve
Momentálně nedostupné
od 34 Kč

Broskve volné I. jakost dodávané již od 0,5kg

Kód: 489/0-5
merunky1
od 79,90 Kč–52 %
Meruňky
Momentálně nedostupné
od 38 Kč

Meruňky volné 1. jakosti dodávané již od 0,5kg

Kód: 492/0-5
nektarinky 1
Nektarinky
Momentálně nedostupné
69 Kč

Nektarinky volně ložené I jakost dodávané již od 1kg

Kód: 501
3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení