Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Rajčata

Rajčata - nejen italská zelenina

Rajčata jsou velmi oblíbenou zeleninou, která bývá celoročně součástí naší kuchyně. Rajčata obsahují vitamín B1, B2, B6, C, E a provitamín A a mnoho minerálních látek. Jsou vynikajícím léčivem na zánět močových cest, čistí ledviny, pomáhají při bolestivém močení a nezhoubném zvětšení prostaty. Snižují cholesterol, preventivně působí proti infarktu, jsou vhodná při křečových žilách a ateroskleróze (zvápenatění tepen). Celkově detoxikují tělo, upravují trávení včetně zácpy, zvyšují imunitu. Při horečkách je čerstvá šťáva skvělým zdrojem tekutin a minerálních solí, ochlazuje tělo a ulevuje od únavy.

Rajčata obecně nejsou vhodná ke skladování.

V našem e-shopu naleznete rajčata zejména od lokálních pěstitelů. Rajčata vybíráme vždy dle daného období, tak aby byly co nejkvalitnější a pro zákazníka cenově přijatelné.

RAJČE VOLNÉ
od 27,90 Kč–10 %
od 25 Kč

Rajčata volná střední velikosti a 1. jakosti dodávaná v množství již od 0,5kg

Kód: 93/0-5
cherry rajčata
35 Kč –17 %
29 Kč

Rajčata cherry o velikosti 20-35mm dodávaná po balení o hmotnosti 250g

Kód: 99
rajce kerik
od 50 Kč–22 %
od 39 Kč

Rajčata keříková - středně velká červená keříková rajčata od českého pěstitele, I. jakost dodávaná v množství již od 0,5kg

Kód: 96/0-6
3 položek celkem
Zpět do obchodu