Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9:00 hod. ráno. Objednávky uzenin a těstovin prosím provádějte do úterý 19:00 hod. večer. Děkujeme

FARMÁŘSKÉ FRESH BEDÝNKY

Farmářské fresh bedýnky plné vitamínů

V našem e-shopu si můžete vybrat z nabídky předem připravených farmářských fresh bedýnek plných čerstvého ovoce, zeleniny a dalšího sortimentu. Jejich obsah se bude měnit dle aktuálně nejčerstvějšího zboží od českých pěstitelů a sadařů. Nebo si obsah bedýnek můžete nakombinovat sami výběrem z celého sortimentu ZDE. V sezóně bude toto zboží z co největší části tvořit česká čerstvá zelenina a čerstvé ovoce, mimo sezónu bude české zboží doplněno o zboží dovozové té nejvyšší kvality. Obsah farmářských bedýnek bude vždy u jednotlivých variant vypsán včetně přibližné gramáže či počtu kusů, takže budete předem vědět, na jaké zboží a v jakém množství se můžete těšit.

Téměř všechna zelenina (zelenina, byliny),  kterou v této sekci naleznete je pěstována v systému integrované produkce (IPZ), což je systém řízené výroby, která omezuje vstupy pesticidů a hnojiv do porostu. Produkty jsou pěstované pomocí moderních pěstitelských i sklizňových postupů šetrných k životnímu prostředí, zejména systémem správné zemědělské praxe Cross-Compliance.

Nabízíme Vám dvě varianty velikosti fresh bedýnek – malou a velkou s tím, že malá bedýnka bude mít hmotnost do 6ti kg a velká do 8mi kg (přesná gramáž bude uvedena vždy u jednotlivých bedýnek, jelikož se obsah bedýnek bude lišit dle sezónního ovoce a zeleniny, které budou právě sklizené).

Kromě dvou variant velikosti bedýnek nabízíme buď bedýnku, která je složená pouze ze zeleniny či bedýnku, ve které je namixována zelenina i ovoce.

 vlastni_bedynka4

 

www.zeleninadomu.cz
350 Kč

Farmářská bedýnka pro děti, zelenina vypěstovaná v systému IPZ

Kód: 804
Naše zboží je vždy čerstvé (1)
369 Kč

Farmářská bedýnka malá o hmotnosti 4-6kg plná čerstvé zeleniny

Kód: 252
Naše zboží je vždy čerstvé (2)
390 Kč

Farmářská bedýnka malá o hmotnosti 4-6kg plná čerstvé zeleniny a ovoce

Kód: 468
Zimní bedýnka (2)
Novinka
ZdarmaZdarma
460 Kč

Farmářská zimní bedýnka velká o hmotnosti 7-8kg

Kód: 972
Naše zboží je vždy čerstvé (3)
ZdarmaZdarma 550 Kč –15 %
469 Kč

Farmářská bedýnka velká o hmotnosti 6-8kg plná čerstvé zeleniny a dopravou zdarma

Kód: 255
Naše zboží je vždy čerstvé (4)
ZdarmaZdarma 550 Kč –11 %
490 Kč

Farmářská bedýnka velká o hmotnosti 6-8kg plná čerstvé zeleniny a ovoce a dopravou zdarma

Kód: 471
6 položek celkem