Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů a hub True Shiitake prosím provádějte do úterý 19hod. Český chřest prosím objednávejte do úterý 10hod. Děkujeme.

Červená řepa a křen

Červená řepa a křen - silná dvojka

Červená řepa obsahuje velké množství vitaminů D, C a E, minerálních a dalších zdraví prospěšných látek. Mezi hlavní léčivé benefity téhle zeleniny s červenofialovým zabarvením a nasládlou zemitou chutí patří posilování imunitního systému a ochrana organismu před nachlazením, podpora krvetvorby, regenerace a detoxikace organismu, prevence kardiovaskulárních onemocnění a protinádorové účinky. Je výborná proti kornatění tepen, působí močopudně a povzbuzuje žaludeční činnost.

Křen má vysoký obsah vitaminů B, C a E, minerálních látek, organické kyseliny, enzymů a sirné silice, které mu dodávají štiplavou chuť. Je přírodním antibiotikem. Křen dokáže v těle účinně eliminovat infekce a je výborným doplňkem prevence i léčby nachlazení, posiluje obranyschopnost, pomáhá při detoxikaci, optimalizuje trávení a ozdravuje střevní mikroflóru.

V našem e-shopu naleznete červenou řepu a křen zejména od lokálních pěstitelů. Červenou řepu a křen vybíráme vždy dle daného období, tak aby byly co nejkvalitnější a pro zákazníka cenově přijatelné.

repa vakuovaná
29 Kč

Řepa vakuovaná  dodávaná v balení 500g

Kód: 354
řepa svazek
29,90 Kč

Červená řepa dodávaná již od 1kg

Kód: 111
kren 2
od 49 Kč–2 %
Křen
Skladem
od 48 Kč

Křen selský dodávaný již od 1ks, ale je možné koupit i po kilogramech.

Kód: 114/1KS
3 položek celkem