Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Petržel kudrnka

Petržel kudrnka

dodávaná již od 1 svazku o hmotnosti 100g, čerstvě řezané.

Na dotaz
Kód: 138
Značka: zeleninadomu.cz
25 Kč
Kategorie: Petržel
Hmotnost: 0.1 kg

Petržel - kudrnka

Petržel kadeřavá neboli kudrnka je jednou z forem listové petržele. Je oblíbená nejen kvůli specifické chuti, ale v květináči je také velmi dekorativní. Tato bylinka našich babiček - nenahraditelná ingredience tradiční české kuchyně. Je blízce příbuzná s mrkví, celerem, koprem či fenyklem. Typickým znakem této odrůdy petržele jsou bohaté, silně zkadeřené listy. Je vhodná do hotových pokrmů, například polévek či zeleninových salátů. Čerstvá nať má vysoký obsah vitaminu C a je velice chutná, ovšem nedoporučuje se ji zpracovávat tepelně, aby neztratila své vlastnosti. Lze ji ovšem velmi dobře skladovat mražením či sušením – v zimě pak přijde k chuti.

V našem e-shopu naleznete bylinky zejména od lokálních pěstitelů. Bylinky vybíráme vždy dle daného období, tak aby byly co nejkvalitnější a pro zákazníka cenově přijatelné.

Dodávaná již od 1 svazku o hmotnosti 100g.

Země původu ČR, Mochov, v zimním období Španělsko.

Zpět do obchodu