Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Shiitake čerstvé houby 200g

True Shiitake, čerstvé houby v balení 200g

Momentálně nedostupné
Kód: 1350
Značka: zeleninadomu.cz
159 Kč
Kategorie: SEZÓNNÍ
Hmotnost: 0.2 kg

SHIITAKE - HOUBA DLOUHOVĚKOSTI

 

Shiitake jsou houby pěstované na dubovém dřevě, které obsahují až třikrát více polysacharidu Lentinan, který je aktivní látkou posilující imunitu v lidském těle, podporuje snižování cholesterolu a prospívá srdeční činnosti. Obsahují vitamín D, který absorbují přímo ze slunce a dále B1, B2, B6 a B12.

Víte co je pátá chuť Umami?
Vedle slané, sladké, kyselé a hořké existuje také pátá chuť – umami. Lahodná chuť, která funguje jako spojovač a zvýrazňovač ostatních chutí. A právě umami je tolik charakteristická pro True Shiitake. Umami je obsažena v mateřském mléce...

Pěstitelé, malá rodinná firma z Káraného, si osvojili v Japonsku po staletí používanou přírodní techniku pěstování Shiitake a adaptovali ji na naše přírodní podmínky. Divoce pěstované houby Shiitake jsou gurmánským zážitkem, nutriční náhražkou masa a potravinou bohatou na vitamíny a další zdraví prospěšné látky.

Shiitake můžete připravit na másle, přidat do omáček, těstovin, polévek...

Balení: papírová krabička 200g

Původ ČR, Myshrooms s.r.o. Káraný.

Zpět do obchodu