Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Okurka hadovka

Okurka hadovka 1. jakosti

dodávaná již od 1ks

Skladem
Kód: 171
Značka: zeleninadomu.cz
29 Kč –20 % 23 Kč
Kategorie: Okurky, dýně, cukety
Hmotnost: 0.3 kg
okurka hadovka
29 Kč –20 %

Okurka je královnou diet

Okurka hadovka je stejně jako jiné druhy okurek bohatá na vitamíny a minerální látky, obsahuje vitamín C, vitamín A, ze skupiny B vitamínů téměř všechny kromě B12. Z minerálních látek je to draslík a sodík, fosfor, zinek, měď, chrom, kobalt a mangan.
Díky svému složení okurky zlepšují stav svalů, šlach, kloubů, chrupavek, ale i vlasů a nehtů. Má detoxikační účinky, čistí kůži při akné a ekzému a celé tělo při dně a revmatismu. Dále díky močopudným a očistným účinkům snižuje otoky, vyplavuje písek z ledvin a napomáhá rozpouštění močových a ledvinových kaménků, je vhodná také i při zánětech močových cest. Protože neobsahuje téměř žádné kalorie a naopak je velkým zdrojem vitamínů a minerálních látek, pomáhá při redukčních dietách a celulitidě. Okurková šťáva při zevním použití mírní svědění způsobené popálením od rostlin nebo štípnutím hmyzu a mírní otoky („pytle") pod očima. 

V našem e-shopu naleznete ty nejčerstvější okurky zejména od lokálních pěstitelů.

Dodávaná již od 1ks.

Země původu v zimním období - Belgie.

Zpět do obchodu