Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů a hub True Shiitake prosím provádějte do úterý 19hod. Český chřest prosím objednávejte do úterý 10hod. Děkujeme.
Neohodnoceno

Okurka hadovka

Okurka hadovka 1. jakosti

dodávaná již od 1ks

Skladem
Kód: 171
Značka: zeleninadomu.cz
25 Kč –20 % 19,90 Kč
Kategorie: Okurky, dýně, cukety
Hmotnost: 0.3 kg
okurka hadovka
25 Kč –20 %

Okurka je královnou diet

Okurka hadovka je stejně jako jiné druhy okurek bohatá na vitamíny a minerální látky, obsahuje vitamín C, vitamín A, ze skupiny B vitamínů téměř všechny kromě B12. Z minerálních látek je to draslík a sodík, fosfor, zinek, měď, chrom, kobalt a mangan.
Díky svému složení okurky zlepšují stav svalů, šlach, kloubů, chrupavek, ale i vlasů a nehtů. Má detoxikační účinky, čistí kůži při akné a ekzému a celé tělo při dně a revmatismu. Dále díky močopudným a očistným účinkům snižuje otoky, vyplavuje písek z ledvin a napomáhá rozpouštění močových a ledvinových kaménků, je vhodná také i při zánětech močových cest. Protože neobsahuje téměř žádné kalorie a naopak je velkým zdrojem vitamínů a minerálních látek, pomáhá při redukčních dietách a celulitidě. Okurková šťáva při zevním použití mírní svědění způsobené popálením od rostlin nebo štípnutím hmyzu a mírní otoky („pytle") pod očima. 

V našem e-shopu naleznete ty nejčerstvější okurky zejména od lokálních pěstitelů.

Dodávaná již od 1ks.

Země původu v zimním období - Belgie.