Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Libeček lékařský

Libeček lékařský

dodávaný již od 1 svazku o hmotnosti 50g, čerstvě řezané.

Momentálně nedostupné
Kód: 216
Značka: zeleninadomu.cz
45 Kč –22 % 35 Kč
Kategorie: Bylinky
Hmotnost: 0.05 kg
libecek
45 Kč –22 %

Libeček lékařský - koření králů

Široce využívaná bylinka, používaná jako doplněk jídla i přírodní lék. Podporuje správnou funkci ledvin a zlepšuje trávení. Dále pomáhá při nadýmání a zbavuje tělo škodlivin.
Málokterá bylina má tak silné detoxikační účinky na lidské tělo jako libeček. Jeho prospěšné vlastnosti využívali již staří Řekové a v 16. století byl hojně používán za silné afrodisiakum.  
Libeček lékařský stimuluje produkci trávicích šťáv a díky tomu uvádí do rovnováhy naše trávicí ústrojí.  Jeho složení napomáhá při nadýmání, odvádí toxiny z těla a funguje jako skvělý čistič krve. Libeček je totiž silně močopudný a navíc dokáže rozpouštět ledvinové, žlučové a močové kameny.  Semena libečku celkově posilují organismus díky minerálním látkám, stopovým prvkům, enzymům, vitamínům a organickým kyselinám.
Listy libečku dokáží uvolnit svaly a zmírnit menstruační bolesti.  Naši předci libeček také hojně využívali při nachlazení a pro uvolnění horních cest dýchacích. V libečku totiž najdeme rostlinné ftalidy a terpineol. Ftalidy dokáží ovlivňovat špatný cholesterol v krvi a terpineol zas pomáhá chránit naše buňky před procesem stárnutí.

V našem e-shopu naleznete bylinky zejména od lokálních pěstitelů. Bylinky vybíráme vždy dle daného období, tak aby byly co nejkvalitnější a pro zákazníka cenově přijatelné.

Dodávaný již od 1 svazku o hmotnosti 50g.

Země původu ČR, Mochov

Zpět do obchodu