Aktuální rozvozové dny a dny pro osobní odběr jsou každý čtvrtek odpoledne a pátek pro objednávky zaslané do středy 9.00 hod. ráno.

Zdravé mlsání

Zdravě mlsat? To je jako splněný sen...

A sny se mají plnit a tak jsme pro vás v této sekci připravili báječné výrobky, které jsou zdravé a ideální k snídani, svačině nebo prostě jen pro chvíle, když nás prostě jen "honí mlsná"... Není to jako splněný sen o zdravém mlsání, které si odteď můžete vychutnat kdykoliv a bez výčitek?

 

Ořechové krémy - sladké mlsání

Vybírat můžete z ořechových krémů Nutspread, Nutspread je čistě rodinná firma, která ořechová másla vyrábí již od roku 2014, své práci na sto procent rozumí a v tom, co dělají, jsou profíci. Vybírat můžete z 5ti variant ořechových pomazánek, a to lískooříškového másla s kakaem, kokosového másla, mandlového másla, arašídového másla a výborného másla tria ořechů (kešu, kokos, mandle).

Másla/krémy/pomazánky české firmy Nutspread obsahují maximum pečlivě vybraných neodolatelných ořechů z celého světa. Výrobky jsou bez palmového oleje, soli, cukru, lepku, mají nízký glykemický index a jsou vhodné i pro vegany.

 

Není rýže jako rýže

Máte rádi mléčnou rýži s ovocem, čokoládou nebo chutné risotto? Nabízíme vám mnoho rýžových variant. Vyberte si mléčnou rýži s jahodami, lesním ovocem, mléčnou belgickou čokoládou nebo risotta se sušenou zrající šunkou, hříbky či sušenými rajčaty. Tyto chutné rýžové varianty jsou určeny pro 2-3 osoby. Veškerá risotta a mléčné rýže jsou ručně vyráběné a velmi pěkně ručně balené. Výrobky neobsahují lepek, zvýrazňovače chuti nebo konzervanty. Mléčná rýže s jahodami a risotto s hříbky navíc získaly cenu " TOP DELIKATESA" na 17. mezinárodním veletrhu vína a delikates.

Rýžové dobroty vyrábí pan Jan Řepa, který používá Carnaroli a Scotti rýži. Zrna této rýže jsou o trochu delší a užší než Arborio. Rýže je bohatší na škrob (zejména na amylózu), proto je pro rizoto velmi vhodná, bohužel však v našich končinách je k mání jen ve specializovaných obchodech. Navíc Carnaroli má nižší výnos, než Arborio nebo Vialone, a tak je i dražší. Rozvařit Carnaroli ale není vůbec snadné, a proto ji lze vřele doporučit i v kuchyni méně zdatným.

U těchto výrobků můžeme 100% potvrdit tvrzení, že jíme také očima...

 

Domácí džemy a pečené čaje

V naší nabídce najdete nejen džemy, ale i pečené čaje. Tyto vyrábí s láskou paní Petra ze západočeského venkova, kterou zavařování prostě baví a na kvalitě a chuti jejích produktů je to prostě znát. Ráda experimentuje se složením džemů i pečených čajů a můžeme potvrdit, že se jí to velmi daří.

Pokud je ochutnáte, nebudete chtít jiné:)

Džemy a pečené čaje jsou vyráběné tradiční cestou z kvalitních surovin. Při výrobě je ovoce zpracováváno šetrně ručně, bez konzervantů, chemie.

 

 

 

 

ryze jahody
54 Kč

Mléčná rýže s jahodami, 2-3 porce, 180g

Kód: 933
ryze les
54 Kč

Mléčná rýže s lesní směsí, 2-3 porce, 180g

Kód: 936
rýže coko
54 Kč

Mléčná rýže s mléčnou čokoládou a italským kakaem, 2-3 porce, 180g

Kód: 939
dzem repa s malinami
59 Kč

sklenice 170g

Kód: 567
dzem orechy rum Kód: 555
jablko v karanmelu
59 Kč

sklenice 170g

Kód: 708
dzem visen se 78 cokoladou lindt 1600x900ms
59 Kč

sklenice 170g

Kód: 561
pomeranc caj
59 Kč

sklenice 170g

Kód: 717
jablko rakytník Kód: 714
pec caj sipek
59 Kč

sklenice 170g

Kód: 588
svestka aronie
59 Kč

Pečený čaj jablko, švestka, aronie 170g, sklenice 170g

Kód: 612
ryze hrib
79 Kč

Risotto hříbkové, 180g

Kód: 942
Nahoru
Další produkty
20 položek celkem