Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Zdravé mlsání

Zdravě mlsat? To je jako splněný sen...

A sny se mají plnit a tak jsme pro vás v této sekci připravili báječné výrobky, které jsou zdravé a ideální k snídani, svačině nebo prostě jen pro chvíle, když nás prostě jen "honí mlsná"... Není to jako splněný sen o zdravém mlsání, které si odteď můžete vychutnat kdykoliv a bez výčitek?

Sušené ovoce

I po usušení si ovoce zachovává vitamíny A, B a minerální látky. Díky ztrátě vody má ovoce ještě výraznější chuť. V této kategorii Vám nabízíme sušené ovoce zpracovávané malou rodinnou firmou z Polabí. Veškeré ovoce používané pro výrobu křížal je od českých sadařů a  prověřených dovozců. K docílení co nejvyšší kvality upřednostňují ruční zpracování a absenci cukrů a konzervantů.

Ořechové krémy - sladké mlsání

Vybírat můžete z ořechových krémů Nutspread, Nutspread je čistě rodinná firma, která ořechová másla vyrábí již od roku 2014, své práci na sto procent rozumí a v tom, co dělají, jsou profíci. Vybírat můžete z několika variant ořechových pomazánek. Másla/krémy/pomazánky české firmy Nutspread obsahují maximum pečlivě vybraných neodolatelných ořechů z celého světa. Výrobky jsou bez palmového oleje, soli, cukru, lepku, mají nízký glykemický index a jsou vhodné i pro vegany. 

Není rýže jako rýže

Máte rádi mléčnou rýži s ovocem, čokoládou nebo chutné risotto? Nabízíme vám mnoho rýžových variant. Vyberte si mléčnou rýži s jahodami, lesním ovocem, mléčnou belgickou čokoládou nebo risotta se sušenou zrající šunkou, hříbky či sušenými rajčaty. Tyto chutné rýžové varianty jsou určeny pro 2-3 osoby. Veškerá risotta a mléčné rýže jsou ručně vyráběné a velmi pěkně ručně balené. Výrobky neobsahují lepek, zvýrazňovače chuti nebo konzervanty. Mléčná rýže s jahodami a risotto s hříbky navíc získaly cenu " TOP DELIKATESA" na 17. mezinárodním veletrhu vína a delikates.

Rýžové dobroty vyrábí pan Jan Řepa, který používá Carnaroli a Scotti rýži. Zrna této rýže jsou o trochu delší a užší než Arborio. Rýže je bohatší na škrob (zejména na amylózu), proto je pro rizoto velmi vhodná, bohužel však v našich končinách je k mání jen ve specializovaných obchodech. Navíc Carnaroli má nižší výnos, než Arborio nebo Vialone, a tak je i dražší. Rozvařit Carnaroli ale není vůbec snadné, a proto ji lze vřele doporučit i v kuchyni méně zdatným.

U těchto výrobků můžeme 100% potvrdit tvrzení, že jíme také očima...

Domácí džemy a pečené čaje

V naší nabídce najdete nejen džemy, ale i pečené čaje. Tyto vyrábí s láskou paní Petra ze západočeského venkova, kterou zavařování prostě baví a na kvalitě a chuti jejích produktů je to prostě znát. Ráda experimentuje se složením džemů i pečených čajů a můžeme potvrdit, že se jí to velmi daří.

Džemy a pečené čaje jsou vyráběné tradiční cestou z kvalitních surovin. Při výrobě je ovoce zpracováváno šetrně ručně, bez konzervantů, chemie.

Čokoláda Janek - česká poctivá čokoláda

Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila Čokoládovna JANEK, kde dělají přesně to, na co tenkrát dostali tu šílenou chuť...

JANEK, to je:

  • poctivá česká výroba
  • čistá přírodní chuť
  • nesířené ořechy
  • pravá vanilka
  • bez palmového oleje
  • bez lepku
  • závislost na pořádné čokoládě

 

 

 

 

 

 

susena jablka krizaly
35 Kč –20 %
28 Kč

Balení: sáček 50g

Kód: 1074
susena jablka krizaly
36 Kč –19 %
29 Kč

Balení: sáček 50g

Kód: 1075
susena hruska
39 Kč –21 %
31 Kč

Balení: sáček 60g

Kód: 1076
susene banany
39 Kč –18 %
32 Kč

Balení: sáček 60g

Kód: 1077
jablko marmelada
59 Kč

sklenice 170g

Kód: 708
mango dzem
Tip
65 Kč

sklenice 150g

Kód: 1078
pečený caj nový
75 Kč

sklenice 170g

Kód: 717
pečený caj nový
Novinka
75 Kč

sklenice 170g

Kód: 714
pečený caj nový
Novinka
75 Kč

sklenice 170g

Kód: 612
pečený caj nový
75 Kč

sklenice 170g

Kód: 588
visne s coko
Novinka
92 Kč

sklenice 250g

Kód: 561
Nahoru
Další produkty
30 položek celkem