Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Ručně vyráběné uzeniny

Farma Seletice má nejen výborné mléčné výrobky, ale i ručně vyráběné uzeniny. Postupně vám chceme zpestřit nabídku potravin a proto jsme se rozhodli přidat uzeniny, které jsou ručně vyrobené, bez éček, konzervantů, prostě "jen" výborné maso a koření. 

Filozofií farmy Seletice je chov zdravých a spokojených plemenných zvířat, především skotu masného plemene Piemontese, ovcí plemene Merinolandschaf, Přeštických prasat a ušlechtilých koní. S plným respektem k přírodě hospodaří na vlastních pozemcích o výměře 320 ha, které mimo jiné zajišťují vlastní kvalitní krmení pro svá zvířata.

Denně čerstvé mléko i maso a především přísné zásady farmy, které dodržují, jsou tou pravou zárukou, že si na všech výrobcích vždy pochutnáte. Tak neváhejte a uvidíte, že nebudete litovat...

Tento sortiment prosím objednávejte vždy nejpozději do úterý 19:00. Děkujeme...

 

Vlastní krmiva a produkty            Vždy čerstvé            Bez antibiotik            Bez růstových hormonů             Přirozená doba zrání
Návrh bez názvu
104 Kč

Seletická klobása pikantní, 330g-350g (2 nohy klobásy)

Kód: 1035
Návrh bez názvu (3)
112 Kč

Suchá pikantní klobása, 200g (2 nohy klobásy)

Kód: 1047
Návrh bez názvu (1)
112 Kč

Suchá skopová klobása, 200g (2 nohy klobásy)

Kód: 1041
3 položek celkem