Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Ručně vyráběné uzeniny

Farma Seletice má nejen výborné mléčné výrobky, ale i ručně vyráběné uzeniny. Postupně vám chceme zpestřit nabídku potravin a proto jsme se rozhodli přidat uzeniny, které jsou ručně vyrobené, bez éček, konzervantů, prostě "jen" výborné maso a koření. 

Filozofií farmy Seletice je chov zdravých a spokojených plemenných zvířat, především skotu masného plemene Piemontese, ovcí plemene Merinolandschaf, Přeštických prasat a ušlechtilých koní. S plným respektem k přírodě hospodaří na vlastních pozemcích o výměře 320 ha, které mimo jiné zajišťují vlastní kvalitní krmení pro svá zvířata.

Denně čerstvé mléko i maso a především přísné zásady farmy, které dodržují, jsou tou pravou zárukou, že si na všech výrobcích vždy pochutnáte. Tak neváhejte a uvidíte, že nebudete litovat...

Tento sortiment prosím objednávejte vždy nejpozději do úterý 19:00. Děkujeme...

 

Vlastní krmiva a produkty            Vždy čerstvé            Bez antibiotik            Bez růstových hormonů             Přirozená doba zrání
Návrh bez názvu
104 Kč

Seletická klobása pikantní, 330g-350g (2 nohy klobásy)

Kód: 1035
Návrh bez názvu (3)
112 Kč

Suchá pikantní klobása, 200g (2 nohy klobásy)

Kód: 1047
Návrh bez názvu (1)
112 Kč

Suchá skopová klobása, 200g (2 nohy klobásy)

Kód: 1041
3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení