Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Nakládaná sušená rajčata

Nakládaná sušená rajčata -  delikatesa přímo z Itálie

Dokonale zralá a lahodná rajčata různých odrůd, usušená paprsky žhavého středozemního slunce, provoněná slaným mořských vzduchem.   

Sušená rajčata se stávají stále oblíbenější součástí českého jídelníčku. Jsou vynikající jako předkrm, chuťovka k sýru a vínu. Skvělou chuť dodají omáčkám k těstovinám i rizotům. Hodí se k masu, na pizzu či do salátů. My Vám je nabízíme v té nejvyšší možné kvalitě. Tyto produkty jsou vhodné pro vegetariány i vegany. Nenajdete v nich žádné chemické konzervanty, zvýrazňovače chuti, barviva či „éčka“. Neobsahují ani palmový tuk nebo geneticky modifikované plodiny.

Sušená rajčata jsou v dnešní době už běžný sortiment supermarketů či prodejen lahůdek. Prodávají se ve formě polotovaru (sušené), i naložené v různých olejích. Tyto výrobky jsou ale často velmi pochybné kvality.  Týká se to jak samotných rajčat, technologie jejich sušení, ale i surovin, použitých při jejich dalším zpracování. U námi nabízených rajčat máte jistotu, že kupujete to nejlepší. Tato lahodná rajčata, sušená žhavým italským sluncem, spolu s kvalitním slunečnicovým olejem a kořením Vám zaručují delikátní gurmánský zážitek…

Nakládaná rajčátka jsou dodávána s různými příchutěmi, výběr je již na Vás:)

 

 

nakladana rajcata chilli
67 Kč

190g, příchuť: jalapenos

Kód: 621
nakladana rajcata
67 Kč

190g, příchuť: oregáno-česnek

Kód: 618
rajčata moravia
249 Kč

700g, příchuť: oregáno-česnek

Kód: 630
rajčata moravia
249 Kč

700g, příchuť: jalapenos

Kód: 633
nakladana rajcata oregano 1700
339 Kč

1700g, příchuť: jalapenos

Kód: 627
nakladana rajcata oregano 1700
339 Kč

1700g, příchuť: oregano - česnek

Kód: 636
6 položek celkem