Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů a hub True Shiitake prosím provádějte do úterý 19hod. Český chřest prosím objednávejte do úterý 10hod. Děkujeme.

Med

Med

Med je potravina přírodního sacharidového charakteru. Kromě jednoduchých cukrů obsahuje důležité minerální látky, vitaminy, aromatické látky a také bílkoviny, tuky a celou řadou jiných látek, které našemu zdraví prospívají. V naší nabídce najdete kvalitní med od místního včelaře, který nás svojí kvalitou nikdy nezklamal. 

Nabízíme med květový, který pochází především z nektarů květů. Je lehce stravitelný, obsahuje větší množství pylu. Stáčí se převážně z jarních snůšek. 

Dále nabízíme pastovaný med – jelikož přirozenou vlastností našich medů, především medů nektarových, je rychlá krystalizace. Aby se zamezilo zkrystalizování medu, využívá se  moderní a k medu šetrnou metodu pastování. Pokud se během krystalizace medem pomalu míchá, vzniknou v něm pouze jemné krystalky, které si uchovávají krémovitou konzistenci medu po dlouhou dobu. Pastový med je ideální pomazánkou na pečivo, neboť nestéká a přitom zůstává vždy měkký a vláčný. Obsahuje jemné aroma z nektaru širokého spektra kvetoucích rostlin. Pastový med je přírodní květový med, v němž zůstávají neporušeny všechny biologicky aktivní látky, jako jsou enzymy, vitamíny, bílkoviny a minerální látky.

 

med pastovy
200 Kč –10 %
Med pastovaný
Vyprodáno
180 Kč

dodávané ve sklenici, objem 650ml

Kód: 366
kvetovy med
190 Kč

Med květový velký, dodávaný ve sklenici 950ml

Kód: 363
2 položek celkem