Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Med

Med

Med je potravina přírodního sacharidového charakteru. Kromě jednoduchých cukrů obsahuje důležité minerální látky, vitaminy, aromatické látky a také bílkoviny, tuky a celou řadou jiných látek, které našemu zdraví prospívají. V naší nabídce najdete kvalitní med včelí farmy manželů Hesových, který nás svojí kvalitou nikdy nezklamal. Nabízíme med květový a pastový.

Včelí farma Libušín manželů Hesových je malá rodinná farma, a právě jako malá farma mohou věnovat včelstvům stále stejnou péči. Nechtějí být totiž továrnou na med, ale včelí farmou, jak má být. Prodají med pouze z vlastní produkce, žádný med od ostatních včelařů nevykupují – jedině tak mohou zaručit bezchybnou kvalitu medu.

Tento med není nijak dobarvován, dochucován, konzervován, přehříván ani nijak jinak barbarsky šizen. Je to čistý včelí produkt jak má být. Důkazem jsou pravidelné rozbory medu – med je zasílán na rozbor v rámci soutěže "Český med" do Výzkumného ústavu včelařského. Odměnou jim jsou nejen pravidelně získávané certifikáty kvality a Zlaté medaile, ale především spokojení zákazníci. 

 

 

kvetovy med
Tip
189 Kč

Med květový velký, dodávaný ve sklenici 1kg

Kód: 363
med pastovy
Tip
200 Kč –6 %
189 Kč

Med pastový velký, dodávaný ve sklenici 1kg

Kód: 366
2 položek celkem