Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9:00 hod. ráno. Objednávky uzenin a těstovin prosím provádějte do úterý 19:00 hod. večer. Děkujeme

Med

Med

Med je potravina přírodního sacharidového charakteru. Kromě jednoduchých cukrů obsahuje důležité minerální látky, vitaminy, aromatické látky a také bílkoviny, tuky a celou řadou jiných látek, které našemu zdraví prospívají. V naší nabídce najdete kvalitní med od místního včelaře, který nás svojí kvalitou nikdy nezklamal. 

Nabízíme med květový, který pochází především z nektarů květů. Je lehce stravitelný, obsahuje větší množství pylu. Stáčí se převážně z jarních snůšek. 

Dále nabízíme pastovaný med – jelikož přirozenou vlastností našich medů, především medů nektarových, je rychlá krystalizace. Aby se zamezilo zkrystalizování medu, využívá se  moderní a k medu šetrnou metodu pastování. Pokud se během krystalizace medem pomalu míchá, vzniknou v něm pouze jemné krystalky, které si uchovávají krémovitou konzistenci medu po dlouhou dobu. Pastový med je ideální pomazánkou na pečivo, neboť nestéká a přitom zůstává vždy měkký a vláčný. Obsahuje jemné aroma z nektaru širokého spektra kvetoucích rostlin. Pastový med je přírodní květový med, v němž zůstávají neporušeny všechny biologicky aktivní látky, jako jsou enzymy, vitamíny, bílkoviny a minerální látky.

 

med pastovy
200 Kč –10 %
Med pastovaný
Vyprodáno
180 Kč

dodávané ve sklenici, objem 650ml

Kód: 366
kvetovy med
190 Kč

Med květový velký, dodávaný ve sklenici 950ml

Kód: 363
2 položek celkem