Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů a hub True Shiitake prosím provádějte do úterý 19hod. Český chřest prosím objednávejte do úterý 10hod. Děkujeme.

Med pastovaný

dodávané ve sklenici, objem 650ml

Vyprodáno
Kód: 366
Značka: zeleninadomu.cz
200 Kč –10 % 180 Kč
Kategorie: Med
med pastovy
200 Kč –10 %

Pastovaný med 

jelikož přirozenou vlastností našich medů, především medů nektarových, je rychlá krystalizace. Aby se zamezilo zkrystalizování medu, využívá se  moderní a k medu šetrnou metodu pastování. Pokud se během krystalizace medem pomalu míchá, vzniknou v něm pouze jemné krystalky, které si uchovávají krémovitou konzistenci medu po dlouhou dobu. Pastový med je ideální pomazánkou na pečivo, neboť nestéká a přitom zůstává vždy měkký a vláčný. Obsahuje jemné aroma z nektaru širokého spektra kvetoucích rostlin. Pastový med je přírodní květový med, v němž zůstávají neporušeny všechny biologicky aktivní látky, jako jsou enzymy, vitamíny, bílkoviny a minerální látky.

Med je potravina přírodního sacharidového charakteru. Kromě jednoduchých cukrů obsahuje důležité minerální látky, vitaminy, aromatické látky a také bílkoviny, tuky a celou řadou jiných látek, které našemu zdraví prospívají. V naší nabídce najdete kvalitní med od místního včelaře, který nás svojí kvalitou nikdy nezklamal.