Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.
1 hodnocení

Med květový velký

Med květový velký, dodávaný ve sklenici 1kg

Vyprodáno
Kód: 363
Značka: zeleninadomu.cz
199 Kč
Kategorie: Med
Hmotnost: 1 kg
kvetovy med
Tip

Med květový

Med květový (luční med):  jsou vytvářeny z nektaru ukrytého v květech nebo vystaveného vnějšímu prostředí po dobu několika hodin - vykazují proto nejmenší možnost ekologického znečištění, obsahují vyšší podíl monosacharidů (glukózy a fruktózy), jsou proto snáze stravitelné a umožňují rychlé energetické posílení organismu, obsahují mnohem více pylu z jarního pylového spektra naší přírody, jsou vynikajícím přírodním zdrojem pylu. Pravidelná konzumace medu s pylovým spektrem dané oblasti může snížit projevy pylových alergií, pylové preparáty jsou též prostředky pro léčení prostatických obtíží…

Včelí farma Hesovi, Libušín.

Včelí farma Libušín manželů Hesových je malá rodinná farma, a právě jako malá farma mohou věnovat včelstvům stále stejnou péči. Nechtějí být totiž továrnou na med, ale včelí farmou, jak má být. Prodají med pouze z vlastní produkce, žádný med od ostatních včelařů nevykupují – jedině tak mohou zaručit bezchybnou kvalitu medu.

Tento med není nijak dobarvován, dochucován, konzervován, přehříván ani nijak jinak barbarsky šizen. Je to čistý včelí produkt jak má být. Důkazem jsou pravidelné rozbory medu – med je zasílán na rozbor v rámci soutěže "Český med" do Výzkumného ústavu včelařského. Odměnou jim jsou nejen pravidelně získávané certifikáty kvality a Zlaté medaile, ale především spokojení zákazníci. 

Balení: sklenice 1kg.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení