Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Džemy a marmelády

DOMÁCÍ DŽEMY a MARMELÁDY

V naší nabídce najdete nejen džemy, ale i ostatní zavařeniny, které s láskou vyrábí paní Petra ze západočeského venkova, kterou zavařování prostě baví a na kvalitě a chuti jejích produktů je to jistě znát:) Ráda experimentuje se složením džemů a můžeme potvrdit, že se jí to velmi daří.

Dále si můžete vybrat z džemů malé rodinné firmy, sídlící v malebném Polabí, nedaleko Lysé nad Labem. Od roku 2015 se zabývají nejen výrobou kvalitních džemů, ale i sušením ovoce zde. Veškeré ovoce které používají pro výrobu křížal je od českých sadařů a prověřených dovozců. Aby docílili co nejvyšší kvality, zvolili ruční zpracování a nepřidávají cukr ani konzervanty. Ručně vyráběné ovoce bez přidaného cukru a konzervantů je mnohem lepší než zářivě barevné a přeslazené běžné sušené ovoce... A s tímto tvrzením můžeme my jen souhlasit.

Džemy jsou vyráběny z kvalitních surovin a tradiční cestou. Při výrobě je ovoce zpracováváno šetrně ručně.

 

 

 

 

boruvka džem
Novinka
59 Kč

sklenice 150g

Kód: 1000
řepa marmelada
59 Kč

sklenice 170g

Kód: 567
hruska marmelada
59 Kč

sklenice 170g

Kód: 555
jablko marmelada
59 Kč

sklenice 170g

Kód: 708
visen marmoska
59 Kč

sklenice 170g

Kód: 561
mango dzem
Tip
65 Kč

sklenice 150g

Kód: 1078
6 položek celkem