Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.

Chouranický tvaroh 300g

Chouranický Tučný tvaroh 300g

Skladem
Kód: 1482
Značka: zeleninadomu.cz
69 Kč
Kategorie: Výrobky farmy Chouranice
Hmotnost: 0.3 kg

Chouranický Tučný Tvaroh z čerstvého mléka o tučnosti 4,5-6% má široké využití. Pokud ho nesníte hned jen tak nebo s marmeládou, vynikající je též do buchet či koláčů, nebo si z něho, spolu se smetanou, můžete vyrobit domácí pribináček.

Farma Chouranice hospodaří na 12ha orné půdy a má zatím 3 dojné krávy a 11 koz. Krávy a kozy mají na farmě celoroční přístup na pastviny, což je v dnešní době vzácností. V létě jsou zvířata na louce, která zaručuje přísun kvalitních živin. Výrobky obsahují několikanásobně více vitamínů, karotenu a nemastných kyselin. Při krmení v zimě se na farmě nepoužívají senáže ani siláže, což není někdy jednoduché, ale kvalita výrobků je jedinečná a velmi specifická. Krmnou dávku sestavují ze sena, ječmene, řepy, extrudované kukuřice tak, aby se co nejvíce přiblížili přírodě. Výrobky neobsahují bakterie máselného kvašení a proto jsou takovou vzácností.

Balení 300g.