Rozvoz objednaného zboží je každý čtvrtek a pátek pro objednávky zaslané do středy do 9hod. Objednávky mléčných výrobků, uzenin, chlebů prosím provádějte do úterý 19hod. Děkujeme.
Neohodnoceno

Chouranický tvaroh 300g

Chouranický Tučný tvaroh 300g

Momentálně nedostupné
Kód: 1482
Značka: zeleninadomu.cz
69 Kč
Kategorie: Výrobky farmy Chouranice
Hmotnost: 0.3 kg

Chouranický Tučný Tvaroh z čerstvého mléka o tučnosti 4,5-6% má široké využití. Pokud ho nesníte hned jen tak nebo s marmeládou, vynikající je též do buchet či koláčů, nebo si z něho, spolu se smetanou, můžete vyrobit domácí pribináček.

Farma Chouranice hospodaří na 12ha orné půdy a má zatím 3 dojné krávy a 11 koz. Krávy a kozy mají na farmě celoroční přístup na pastviny, což je v dnešní době vzácností. V létě jsou zvířata na louce, která zaručuje přísun kvalitních živin. Výrobky obsahují několikanásobně více vitamínů, karotenu a nemastných kyselin. Při krmení v zimě se na farmě nepoužívají senáže ani siláže, což není někdy jednoduché, ale kvalita výrobků je jedinečná a velmi specifická. Krmnou dávku sestavují ze sena, ječmene, řepy, extrudované kukuřice tak, aby se co nejvíce přiblížili přírodě. Výrobky neobsahují bakterie máselného kvašení a proto jsou takovou vzácností.

Balení 300g.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení